Zawieszka złota 0,585 w kształcie serca z czerwoną emalią na łańcuszku
Zawieszka złota 0,585 w kształcie serca z czerwoną emalią na łańcuszku
Zawieszka złota 0,585 w kształcie serca z czerwoną emalią na łańcuszku

Zawieszka z żółtego złota w kształcie serca z czerwoną emalią i brylantami

2 900,00 zł
Brutto

Zawieszka w formie serca wypełnionego czerwoną emalią. Obwódka z oprawionymi w korny 24 szt. brylantów o łącznej masie 0,20 ct.G-H/VS-SI. Żółte złoto pr. 0,585 waga 2,750 g.

Opis

Kruszec
Żółte złoto 0,585
Kamień główny
Brylant
Rodzaj biżuterii
Damska
Waga
2,750 g
Z_00376
1 Przedmiot

Zawieszka - serce wypełnione czerwoną emalią. brylantów o łącznej masie 0,20 ct. Żółte złoto pr. 0,585 waga 2,750 g.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Całkowita wartość zamówienia jest sumą wartości zamówionych towarów oraz kosztu wysyłki zależnego od wagi Towaru w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Całkowita wartość zamówienia jest sumą wartości zamówionych towarów oraz kosztu wysyłki zależnego od wagi Towaru w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej.
  • Klient może zrealizować płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, gotówką przy odbiorze osobistym, gotówką za pobraniem lub płatnością elektroniczną PayPal. Termin płatności to 14 dni od momentu złożenia Zamówienia. Klient może zrealizować płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, gotówką przy odbiorze osobistym, gotówką za pobraniem lub płatnością elektroniczną PayPal. Termin płatności to 14 dni od momentu złożenia Zamówienia.
  • Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub poprzez odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub poprzez odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy.
  • Termin dostawy Towaru do Klienta wynosi 7 dni roboczych od dnia zapłaty za Zamówienie. Termin dostawy Towaru do Klienta wynosi 7 dni roboczych od dnia zapłaty za Zamówienie.
  • Sprzedawca odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za wady Towaru. Sprzedawca odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za wady Towaru.