Pierścionek złoty próba 0,750 z zielonym demantoidem afrykańskim i żółtymi szafirami
Pierścionek złoty próba 0,750 z zielonym demantoidem afrykańskim i żółtymi szafirami
Pierścionek złoty próba 0,750 z zielonym demantoidem afrykańskim i żółtymi szafirami
Pierścionek złoty próba 0,750 z zielonym demantoidem afrykańskim i żółtymi szafirami

Pierścionek z żółtego złota z zielonym demantoidem afrykańskim i żółtymi szafirami

9 500,00 zł
Brutto

Klasyczny pierścionek w którego rozciętej szynie osadzona jest poprzecznie carga z dwunastoma delikatnymi łapkami trzymającymi rzadki na naszym rynku demantoid afrykański którego niespotykaną w innych minerałach głęboką zieleń uzupełniają drobne żółte szafiry oprawione w pełne oprawki.

Ciekawa propozycja dla koneserów wyjątkowej i niespotykanej biżuterii.

Opis

Kruszec
Żółte złoto 0,750
Kamień główny
Demantoid
Kamień dodatkowy
Szafir
Rodzaj biżuterii
Damska
Kolor kamienia
Zielony demantoid
Żółty szafir
Rozmiar
16
Waga
4,200 g
P_00023
1 Przedmiot

Pierścionek z owalnym demantoidem afrykańskim o masie 1,9 ct i 2 szt. żółtych szafirów. Żółte złoto próby 0,750. Waga 4,200 g. Rozmiar 16.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Całkowita wartość zamówienia jest sumą wartości zamówionych towarów oraz kosztu wysyłki zależnego od wagi Towaru w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Całkowita wartość zamówienia jest sumą wartości zamówionych towarów oraz kosztu wysyłki zależnego od wagi Towaru w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej.
  • Klient może zrealizować płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, gotówką przy odbiorze osobistym, gotówką za pobraniem lub płatnością elektroniczną PayPal. Termin płatności to 14 dni od momentu złożenia Zamówienia. Klient może zrealizować płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, gotówką przy odbiorze osobistym, gotówką za pobraniem lub płatnością elektroniczną PayPal. Termin płatności to 14 dni od momentu złożenia Zamówienia.
  • Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub poprzez odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub poprzez odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy.
  • Termin dostawy Towaru do Klienta wynosi 7 dni roboczych od dnia zapłaty za Zamówienie. Termin dostawy Towaru do Klienta wynosi 7 dni roboczych od dnia zapłaty za Zamówienie.
  • Sprzedawca odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za wady Towaru. Sprzedawca odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za wady Towaru.