Pierścionek złoty próba 0,750 z zielonym demantoidem i szmaragdem
Pierścionek złoty próba 0,750 z zielonym demantoidem i szmaragdem
Pierścionek złoty próba 0,750 z zielonym demantoidem i szmaragdem
Pierścionek złoty próba 0,750 z zielonym demantoidem i szmaragdem

Pierścionek z żółtego i białego złota z zielonym demantoidem i zielonym szmaragdem

4 500,00 zł
Brutto

Pierścionek wykonany z żółtego oraz białego złota pr. 0,750 w stylu Art deco.

Ażurowy wierzch z białego złota ozdobiony jest trzema kamieniami w pełnej oprawie (tzw.oprawa w cargę).

Kamień centralny to bardzo rzadko spotykany obecnie demantoid rosyjski (minerał z grupy granatów o barwie jasno zielonej) po którego obydwu stronach umieszczone są małe szmaragdy o intensywnej ciemno zielonej barwie.

Harmonijne połączenie stylu wykonania z cennymi kamieniami szlachetnymi jest ofertą skierowaną do osób ceniących klasyczną biżuterię.

Opis

Kruszec
Białe złoto 0,750
Żółte złoto 0,750
Kamień główny
Demantoid
Kamień dodatkowy
Szmaragd
Rodzaj biżuterii
Damska
Kolor kamienia
Zielony demantoid
Zielony szmaragd
P_00020
1 Przedmiot

Pierścionek w stylu ART DECO z okrągłym zielonym demantoidem o masie 0,20 ct i 2 szt. zielonych szmaragdów o łącznej masie 0,02 ct. Żółte i białe złoto próby 0,750. Waga 4,5 gr. Rozmiar 17

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Całkowita wartość zamówienia jest sumą wartości zamówionych towarów oraz kosztu wysyłki zależnego od wagi Towaru w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Całkowita wartość zamówienia jest sumą wartości zamówionych towarów oraz kosztu wysyłki zależnego od wagi Towaru w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej.
  • Klient może zrealizować płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, gotówką przy odbiorze osobistym, gotówką za pobraniem lub płatnością elektroniczną PayPal. Termin płatności to 14 dni od momentu złożenia Zamówienia. Klient może zrealizować płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, gotówką przy odbiorze osobistym, gotówką za pobraniem lub płatnością elektroniczną PayPal. Termin płatności to 14 dni od momentu złożenia Zamówienia.
  • Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub poprzez odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub poprzez odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy.
  • Termin dostawy Towaru do Klienta wynosi 7 dni roboczych od dnia zapłaty za Zamówienie. Termin dostawy Towaru do Klienta wynosi 7 dni roboczych od dnia zapłaty za Zamówienie.
  • Sprzedawca odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za wady Towaru. Sprzedawca odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za wady Towaru.