Pierścionek zaręczynowy złoty  próba 0,585 z żółtym cytrynem
Pierścionek zaręczynowy złoty  próba 0,585 z żółtym cytrynem
Pierścionek zaręczynowy złoty  próba 0,585 z żółtym cytrynem
Pierścionek zaręczynowy złoty  próba 0,585 z żółtym cytrynem

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota z żółtym cytrynem

2 500,00 zł
Brutto

Pierścionek z często wykorzystywanym w naszej pracowni elementem spiralnie skręconej części obrączkowej (szyny pierścionka). Poprzecznie umieszczony jest owalny cytryn o ciekawej miodowej barwie którego tafla posiada szlif check board (poprzeczna szachownica).

Spiralna szyna posiada satynowaną powierzchnię która subtelnie kontrastuje z polerowaną na wysoki połysk oprawą kamienia. Całość stanowi oryginalne połączenie różnych faktur żółtego złota z miodowo-żółtą barwą minerału.

Pierścionek mimo oryginalnej barwy, posiada klasycznie umieszczony centralnie kamień przez co stanowi wyjątkowe połączenie klasycznego wzoru z nowoczesną formą.

Opis

Kruszec
Żółte złoto
Kamień główny
Cytryn
Kamień dodatkowy
Brak
Rodzaj biżuterii
Damska
Kolor kamienia
Żółty cytryn
P_00019
1 Przedmiot

Pierścionek o spiralnej szynie z oprawionym w cargę cytrynem o masie 2,5 ct. Żółte złoto próby 0,585. Waga 6,6 gr. Rozmiar 15

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Całkowita wartość zamówienia jest sumą wartości zamówionych towarów oraz kosztu wysyłki zależnego od wagi Towaru w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Całkowita wartość zamówienia jest sumą wartości zamówionych towarów oraz kosztu wysyłki zależnego od wagi Towaru w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej.
  • Klient może zrealizować płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, gotówką przy odbiorze osobistym, gotówką za pobraniem lub płatnością elektroniczną PayPal. Termin płatności to 14 dni od momentu złożenia Zamówienia. Klient może zrealizować płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, gotówką przy odbiorze osobistym, gotówką za pobraniem lub płatnością elektroniczną PayPal. Termin płatności to 14 dni od momentu złożenia Zamówienia.
  • Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub poprzez odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub poprzez odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy.
  • Termin dostawy Towaru do Klienta wynosi 7 dni roboczych od dnia zapłaty za Zamówienie. Termin dostawy Towaru do Klienta wynosi 7 dni roboczych od dnia zapłaty za Zamówienie.
  • Sprzedawca odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za wady Towaru. Sprzedawca odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za wady Towaru.