Pierścionek zaręczynowy złoty  próba 0,585 z brylantem
Pierścionek zaręczynowy złoty  próba 0,585 z brylantem
Pierścionek zaręczynowy złoty  próba 0,585 z brylantem

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota z brylantem

25 000,00 zł
Brutto

Klasyczny pierścionek zaręczynowy z oprawionym w pełną oprawę (oprawa w cargę) brylantem barwy I (TCr) i  klasie czystości P1 oraz parametrami szlifu; proporcje/symetria/polerowanie w klasie db/db/bdb.

Górna część oprawy kamienia wykonana jest z platyny w celu podkreślenia barwy brylantu. Zewnętrzna strona części obrączkowej posiada satynowaną powierzchnię z wygrawerowanym delikatnym motywem roślinnym.

Opis

Kruszec
Żółte złoto 0,585
Kamień główny
Brylant
Rodzaj biżuterii
Damska
Rozmiar
17
P_00018
1 Przedmiot

Pierścionek z oprawionym w platynową cargę brylantem o masie 1,01 ct I/P1 DB/DB. Wierzch szyny cyzelowany. Żółte złoto próby 0,585. Waga 2,700 g. Rozmiar 17.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Całkowita wartość zamówienia jest sumą wartości zamówionych towarów oraz kosztu wysyłki zależnego od wagi Towaru w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Całkowita wartość zamówienia jest sumą wartości zamówionych towarów oraz kosztu wysyłki zależnego od wagi Towaru w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej.
  • Klient może zrealizować płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, gotówką przy odbiorze osobistym, gotówką za pobraniem lub płatnością elektroniczną PayPal. Termin płatności to 14 dni od momentu złożenia Zamówienia. Klient może zrealizować płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, gotówką przy odbiorze osobistym, gotówką za pobraniem lub płatnością elektroniczną PayPal. Termin płatności to 14 dni od momentu złożenia Zamówienia.
  • Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub poprzez odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub poprzez odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy.
  • Termin dostawy Towaru do Klienta wynosi 7 dni roboczych od dnia zapłaty za Zamówienie. Termin dostawy Towaru do Klienta wynosi 7 dni roboczych od dnia zapłaty za Zamówienie.
  • Sprzedawca odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za wady Towaru. Sprzedawca odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za wady Towaru.