Pierścionek złoty próba 0,750 z brylantem i niebieską emalią
Pierścionek złoty próba 0,750 z brylantem i niebieską emalią
Pierścionek złoty próba 0,750 z brylantem i niebieską emalią
Pierścionek złoty próba 0,750 z brylantem i niebieską emalią

Pierścionek z żółtego złota z brylantem i niebieską emalią

7 500,00 zł
Brutto

Okazały pierścionek okolicznościowy wykonany w formie damskiego sygnetu. Wierzch z nałożonym promieniście giloszem wypełnionym transparentną emalią barwy ciemno niebieskiej w którego centralnym miejscu umieszczona jest rozeta z 5 szt. brylantów w starym szlifie .Całość bogato cyzelowana.

Opis

Kruszec
Żółte złoto
Kamień główny
Brylant
Kamień dodatkowy
Brak
Rodzaj biżuterii
Damska
P_00017
1 Przedmiot

Pierścionek o formie damskiego sygnetu. Wierzch z giloszem wypełnionym niebieską emalią i nałożoną rozetką srebrną z 5 szt. brylantów w starym szlifie o łącznej masie 0,25 ct. Żółte złoto próby 0,750, waga 8 gr. rozmiar 16

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Całkowita wartość zamówienia jest sumą wartości zamówionych towarów oraz kosztu wysyłki zależnego od wagi Towaru w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Całkowita wartość zamówienia jest sumą wartości zamówionych towarów oraz kosztu wysyłki zależnego od wagi Towaru w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej.
  • Klient może zrealizować płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, gotówką przy odbiorze osobistym, gotówką za pobraniem lub płatnością elektroniczną PayPal. Termin płatności to 14 dni od momentu złożenia Zamówienia. Klient może zrealizować płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, gotówką przy odbiorze osobistym, gotówką za pobraniem lub płatnością elektroniczną PayPal. Termin płatności to 14 dni od momentu złożenia Zamówienia.
  • Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub poprzez odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub poprzez odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy.
  • Termin dostawy Towaru do Klienta wynosi 7 dni roboczych od dnia zapłaty za Zamówienie. Termin dostawy Towaru do Klienta wynosi 7 dni roboczych od dnia zapłaty za Zamówienie.
  • Sprzedawca odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za wady Towaru. Sprzedawca odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za wady Towaru.