Pierścionek złoty 0,585 z fioletowym ametystem i żółtymi brylantami
Pierścionek złoty 0,585 z fioletowym ametystem i żółtymi brylantami
Pierścionek złoty 0,585 z fioletowym ametystem i żółtymi brylantami
Pierścionek złoty 0,585 z fioletowym ametystem i żółtymi brylantami

Pierścionek z żółtego złota z fioletowym ametystem i żółtymi brylantami

3 500,00 zł
Brutto

Fantazyjny pierścionek z trójkątnym ametystem o masie 0,8 ct. oraz dwoma brylantami barwy jasno-żółtej o łącznej masie 0,02 ct.

Pod ametystem umieszczony jest ekran barwy szafirowej powodujący zmienność barwy ametystu.

Żółte złoto pr.0,750 o wadze 5,100 g. Rozmiar 15.

Opis

Kruszec
Żółte złoto 0,750
Kamień główny
Ametyst
Kamień dodatkowy
Brylant
Rodzaj biżuterii
Damska
Kolor kamienia
Fioletowy ametyst
Żółty brylant
Rozmiar
15
Waga
5,100 g
P_00355
1 Przedmiot

Pierścionek z trójkątnym ametystem oraz dwoma brylantami barwy jasno-żółtej.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Całkowita wartość zamówienia jest sumą wartości zamówionych towarów oraz kosztu wysyłki zależnego od wagi Towaru w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Całkowita wartość zamówienia jest sumą wartości zamówionych towarów oraz kosztu wysyłki zależnego od wagi Towaru w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej.
  • Klient może zrealizować płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, gotówką przy odbiorze osobistym, gotówką za pobraniem lub płatnością elektroniczną PayPal. Termin płatności to 14 dni od momentu złożenia Zamówienia. Klient może zrealizować płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, gotówką przy odbiorze osobistym, gotówką za pobraniem lub płatnością elektroniczną PayPal. Termin płatności to 14 dni od momentu złożenia Zamówienia.
  • Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub poprzez odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub poprzez odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy.
  • Termin dostawy Towaru do Klienta wynosi 7 dni roboczych od dnia zapłaty za Zamówienie. Termin dostawy Towaru do Klienta wynosi 7 dni roboczych od dnia zapłaty za Zamówienie.
  • Sprzedawca odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za wady Towaru. Sprzedawca odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za wady Towaru.