Pierścionek zaręczynowy złoty z bordowym granatem
Pierścionek zaręczynowy złoty z bordowym granatem
Pierścionek zaręczynowy złoty z bordowym granatem
Pierścionek zaręczynowy złoty z bordowym granatem

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota z bordowym granatem

950,00 zł
Brutto

Pierścionek zaręczynowy nawiązujący formą do kwiatu tulipana z okrągłym granatem o średnicy 4,5 mm.

Żółte złoto pr.0,585 o wadze 1,700 g. Rozmiar 14

Opis

Kruszec
Żółte złoto
Kamień główny
Granat
Rodzaj biżuterii
Damska
Kolor kamienia
Bordowy granat
Rozmiar
14
Waga
1,700 g
P_00346
1 Przedmiot

Pierścionek z okrągłym bordowym granatem.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Całkowita wartość zamówienia jest sumą wartości zamówionych towarów oraz kosztu wysyłki zależnego od wagi Towaru w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Całkowita wartość zamówienia jest sumą wartości zamówionych towarów oraz kosztu wysyłki zależnego od wagi Towaru w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej.
  • Klient może zrealizować płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, gotówką przy odbiorze osobistym, gotówką za pobraniem lub płatnością elektroniczną PayPal. Termin płatności to 14 dni od momentu złożenia Zamówienia. Klient może zrealizować płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, gotówką przy odbiorze osobistym, gotówką za pobraniem lub płatnością elektroniczną PayPal. Termin płatności to 14 dni od momentu złożenia Zamówienia.
  • Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub poprzez odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub poprzez odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy.
  • Termin dostawy Towaru do Klienta wynosi 7 dni roboczych od dnia zapłaty za Zamówienie. Termin dostawy Towaru do Klienta wynosi 7 dni roboczych od dnia zapłaty za Zamówienie.
  • Sprzedawca odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za wady Towaru. Sprzedawca odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za wady Towaru.