Pierścionek zaręczynowy złoty 0,585 z niebieskim topazem
Pierścionek zaręczynowy złoty 0,585 z niebieskim topazem
Pierścionek zaręczynowy złoty 0,585 z niebieskim topazem
Pierścionek zaręczynowy złoty 0,585 z niebieskim topazem

Pierścionek zaręczynowy z białego złota z niebieskim topazem

750,00 zł
Brutto

Pierścionek zaręczynowy z okrągłym niebieskim topazem o masie 0,30 ct.(średnica 4 mm.)

Białe złoto pr.0,585 o wadze 1,600 gr Rozmiar 12

Opis

Kruszec
Białe złoto 0,585
Kamień główny
Topaz
Rodzaj biżuterii
Damska
Rozmiar
12
Waga
1,600 g
P_00339
1 Przedmiot

Pierścionek zaręczynowy z okrągłym niebieskim topazem.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Całkowita wartość zamówienia jest sumą wartości zamówionych towarów oraz kosztu wysyłki zależnego od wagi Towaru w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Całkowita wartość zamówienia jest sumą wartości zamówionych towarów oraz kosztu wysyłki zależnego od wagi Towaru w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej.
  • Klient może zrealizować płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, gotówką przy odbiorze osobistym, gotówką za pobraniem lub płatnością elektroniczną PayPal. Termin płatności to 14 dni od momentu złożenia Zamówienia. Klient może zrealizować płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, gotówką przy odbiorze osobistym, gotówką za pobraniem lub płatnością elektroniczną PayPal. Termin płatności to 14 dni od momentu złożenia Zamówienia.
  • Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub poprzez odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub poprzez odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy.
  • Termin dostawy Towaru do Klienta wynosi 7 dni roboczych od dnia zapłaty za Zamówienie. Termin dostawy Towaru do Klienta wynosi 7 dni roboczych od dnia zapłaty za Zamówienie.
  • Sprzedawca odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za wady Towaru. Sprzedawca odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za wady Towaru.