Pierścionek złoty 0,585 z żółtym szafirem czerwonymi rubinami, fioletowym ametystem i brylantami
Pierścionek złoty 0,585 z żółtym szafirem czerwonymi rubinami, fioletowym ametystem i brylantami
Pierścionek złoty 0,585 z żółtym szafirem czerwonymi rubinami, fioletowym ametystem i brylantami

Pierścionek z żółtego złota z żółtym szafirem czerwonymi rubinami, fioletowym ametystem i brylantami

5 500,00 zł
Brutto

Fantazyjny pierścionek okolicznościowy z owalnym cytrynem ,okrągłym ametystem, 2 szt.okrągłych rubinów i 6 szt. brylantów.

Żółte złoto pr.0,585 o wadze 3,500 g. Rozmiar 16

Opis

Kruszec
Żółte złoto 0,585
Kamień główny
Szafir
Kamień dodatkowy
Ametyst
Brylant
Rubin
Rodzaj biżuterii
Damska
Kolor kamienia
Czerwony rubin
Fioletowy ametyst
Rozmiar
16
Waga
3,500 g
P_00322

Pierścionek z owalnym cytrynem, okrągłym ametystem, 2 szt.okrągłych rubinów i 6 szt. brylantów.

Ilość
Brak towaru

  • Całkowita wartość zamówienia jest sumą wartości zamówionych towarów oraz kosztu wysyłki zależnego od wagi Towaru w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Całkowita wartość zamówienia jest sumą wartości zamówionych towarów oraz kosztu wysyłki zależnego od wagi Towaru w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej.
  • Klient może zrealizować płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, gotówką przy odbiorze osobistym, gotówką za pobraniem lub płatnością elektroniczną PayPal. Termin płatności to 14 dni od momentu złożenia Zamówienia. Klient może zrealizować płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, gotówką przy odbiorze osobistym, gotówką za pobraniem lub płatnością elektroniczną PayPal. Termin płatności to 14 dni od momentu złożenia Zamówienia.
  • Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub poprzez odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub poprzez odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy.
  • Termin dostawy Towaru do Klienta wynosi 7 dni roboczych od dnia zapłaty za Zamówienie. Termin dostawy Towaru do Klienta wynosi 7 dni roboczych od dnia zapłaty za Zamówienie.
  • Sprzedawca odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za wady Towaru. Sprzedawca odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za wady Towaru.