Pierścionek zaręczynowy z białego złota próba 0,750 z białą perłą i brylantem
Pierścionek zaręczynowy z białego złota próba 0,750 z białą perłą i brylantem
Pierścionek zaręczynowy z białego złota próba 0,750 z białą perłą i brylantem
Pierścionek zaręczynowy z białego złota próba 0,750 z białą perłą i brylantem

Pierścionek zaręczynowy z białego złota z białą perłą i brylantem

3 500,00 zł
Brutto

Wyjątkowo ozdobny pierścionek okolicznościowy którego centralnie umieszczoną perłę otaczają drobne brylanty tworzące wielopoziomową przestrzenną konstrukcję. Brylanty w ilości 38 szt. są trwale osadzone (oprawa w korny) dając gwarancję bezpiecznego użytkowania.

Opis

Kruszec
Białe złoto 0,750
Kamień główny
Perła
Kamień dodatkowy
Brylant
Rodzaj biżuterii
Damska
Kolor kamienia
Biała perła
P_00013
1 Przedmiot

Pierścionek z perłą słono-wodną akoya 6,5 mm otoczoną 38 szt. brylantów o łącznej masie 0,30 ct. G-H/VS-SI. Białe złoto próby 0,750. Rozmiar 13

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Całkowita wartość zamówienia jest sumą wartości zamówionych towarów oraz kosztu wysyłki zależnego od wagi Towaru w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Całkowita wartość zamówienia jest sumą wartości zamówionych towarów oraz kosztu wysyłki zależnego od wagi Towaru w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej.
  • Klient może zrealizować płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, gotówką przy odbiorze osobistym, gotówką za pobraniem lub płatnością elektroniczną PayPal. Termin płatności to 14 dni od momentu złożenia Zamówienia. Klient może zrealizować płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, gotówką przy odbiorze osobistym, gotówką za pobraniem lub płatnością elektroniczną PayPal. Termin płatności to 14 dni od momentu złożenia Zamówienia.
  • Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub poprzez odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub poprzez odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy.
  • Termin dostawy Towaru do Klienta wynosi 7 dni roboczych od dnia zapłaty za Zamówienie. Termin dostawy Towaru do Klienta wynosi 7 dni roboczych od dnia zapłaty za Zamówienie.
  • Sprzedawca odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za wady Towaru. Sprzedawca odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za wady Towaru.