Pierścionek zaręczynowy platynowy 0,950 z brylantem
Pierścionek zaręczynowy platynowy 0,950 z brylantem
Pierścionek zaręczynowy platynowy 0,950 z brylantem
Pierścionek zaręczynowy platynowy 0,950 z brylantem

Pierścionek zaręczynowy z platyny i brylantem

3 700,00 zł
Brutto

Pierścionek zaręczynowy z oprawionym w 6 łapek okrągłym brylantem o masie 0,25 ct. G/VS1 bdb/bdb/bdb

Platyna pr.0,950 o wadze 3,0 gr. Rozmiar 14

Opis

Kruszec
Platyna 0,950
Kamień główny
Brylant
Rodzaj biżuterii
Damska
Rozmiar
14
P_00332
1 Przedmiot

Pierścionek zaręczynowy z oprawionym w 6 łapek okrągłym brylantem.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Całkowita wartość zamówienia jest sumą wartości zamówionych towarów oraz kosztu wysyłki zależnego od wagi Towaru w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Całkowita wartość zamówienia jest sumą wartości zamówionych towarów oraz kosztu wysyłki zależnego od wagi Towaru w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej.
  • Klient może zrealizować płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, gotówką przy odbiorze osobistym, gotówką za pobraniem lub płatnością elektroniczną PayPal. Termin płatności to 14 dni od momentu złożenia Zamówienia. Klient może zrealizować płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, gotówką przy odbiorze osobistym, gotówką za pobraniem lub płatnością elektroniczną PayPal. Termin płatności to 14 dni od momentu złożenia Zamówienia.
  • Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub poprzez odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub poprzez odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy.
  • Termin dostawy Towaru do Klienta wynosi 7 dni roboczych od dnia zapłaty za Zamówienie. Termin dostawy Towaru do Klienta wynosi 7 dni roboczych od dnia zapłaty za Zamówienie.
  • Sprzedawca odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za wady Towaru. Sprzedawca odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za wady Towaru.