Obrączka ślubna złota z niebieskimi szafirami
Obrączka ślubna złota z niebieskimi szafirami
Obrączka ślubna złota z niebieskimi szafirami
Obrączka ślubna złota z niebieskimi szafirami

Obrączka ślubna z białego złota z niebieskimi szafirami

1 800,00 zł
Brutto

Subtelna obrączka z oprawionymi na całym obwodzie wysokiej jakości szafirami cejlońskimi. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących minimalizm z zachowaniem najwyższej jakości zastosowanych metali oraz minerałów (na zamówienie dostępna w platynie z szafirami,rubinami lub szmaragdami o szlifie brylantowym).

W ostatnim czasie zamawiana przez naszych klientów jako dodatkowy element np. rocznicowy do wykonanych w naszej pracowni obrączek lub pierścionków zaręczynowych.

Opis

Kruszec
Białe złoto 0,585
Kamień główny
Szafir
Rodzaj biżuterii
Damska
Kolor kamienia
Niebieski szafir
Rozmiar
12
Waga
1,8 g
O_00053
1 Przedmiot

Pierścionek - obrączka z niebieskimi szafirami o masie 1,0 ct. Białe złoto próby 0,585. Waga 1,8 g. Rozmiar 12

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Całkowita wartość zamówienia jest sumą wartości zamówionych towarów oraz kosztu wysyłki zależnego od wagi Towaru w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Całkowita wartość zamówienia jest sumą wartości zamówionych towarów oraz kosztu wysyłki zależnego od wagi Towaru w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej.
  • Klient może zrealizować płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, gotówką przy odbiorze osobistym, gotówką za pobraniem lub płatnością elektroniczną PayPal. Termin płatności to 14 dni od momentu złożenia Zamówienia. Klient może zrealizować płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, gotówką przy odbiorze osobistym, gotówką za pobraniem lub płatnością elektroniczną PayPal. Termin płatności to 14 dni od momentu złożenia Zamówienia.
  • Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub poprzez odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub poprzez odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy.
  • Termin dostawy Towaru do Klienta wynosi 7 dni roboczych od dnia zapłaty za Zamówienie. Termin dostawy Towaru do Klienta wynosi 7 dni roboczych od dnia zapłaty za Zamówienie.
  • Sprzedawca odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za wady Towaru. Sprzedawca odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za wady Towaru.