Kolczyki złote 0,750 z zielonym szmaragdem i brylantem
Kolczyki złote 0,750 z zielonym szmaragdem i brylantem
Kolczyki złote 0,750 z zielonym szmaragdem i brylantem
Kolczyki złote 0,750 z zielonym szmaragdem i brylantem

Kolczyki z żółtego złota z zielonym szmaragdem i brylantem

18 000,00 zł
Brutto

Klasyczne ręcznie robione wiszące kolczyki z wysokiej jakości zielonymi szmaragdami oprawionymi w żółte złoto próba 0,750. Bezpieczne i wygodne zapięcie typu angielskiego ozdobione pojedynczymi brylantami oprawionymi w pełne oprawki z białego złota.

Luksusowe uzupełnienie sukni ślubnej lub wieczorowej.

Opis

Kruszec
Żółte złoto 0,750
Kamień główny
Szmaragd
Kamień dodatkowy
Brylant
Rodzaj biżuterii
Damska
Kolor kamienia
Zielony szmaragd
Waga
3,500 g
K_00016
1 Przedmiot

Kolczyki wiszące z zielonymi szmaragdami o łącznej masie 3,0 ct. i dwoma brylantami o łącznej masie 0,12 ct. Żółte złoto próby 0,750. Waga 3,500 g

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Całkowita wartość zamówienia jest sumą wartości zamówionych towarów oraz kosztu wysyłki zależnego od wagi Towaru w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Całkowita wartość zamówienia jest sumą wartości zamówionych towarów oraz kosztu wysyłki zależnego od wagi Towaru w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej.
  • Klient może zrealizować płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, gotówką przy odbiorze osobistym, gotówką za pobraniem lub płatnością elektroniczną PayPal. Termin płatności to 14 dni od momentu złożenia Zamówienia. Klient może zrealizować płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, gotówką przy odbiorze osobistym, gotówką za pobraniem lub płatnością elektroniczną PayPal. Termin płatności to 14 dni od momentu złożenia Zamówienia.
  • Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub poprzez odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub poprzez odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy.
  • Termin dostawy Towaru do Klienta wynosi 7 dni roboczych od dnia zapłaty za Zamówienie. Termin dostawy Towaru do Klienta wynosi 7 dni roboczych od dnia zapłaty za Zamówienie.
  • Sprzedawca odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za wady Towaru. Sprzedawca odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za wady Towaru.