Kolczyki złote próba 0,585 z niebieskim szafirem i brylantem
Kolczyki złote próba 0,585 z niebieskim szafirem i brylantem
Kolczyki złote próba 0,585 z niebieskim szafirem i brylantem

Kolczyki z żółtego złota z niebieskim szafirem i brylantem

18 000,00 zł
Brutto

Klasyczne kolczyki z bezpiecznymi i wygodnymi zapięciami typu patentka. Na szczególną uwagę zasługują wyjątkowej urody szafiry pochodzące z Birmy których blask podkreślają drobne brylanty oprawione w misterną obwódkę ze srebra pokrytego patyną.

Ponadczasowe piękno tej biżuterii stanowi idealne uzupełnienie sukni ślubnej lub wieczorowej kreacji.

Opis

Kruszec
Żółte złoto 0,585
Kamień główny
Szafir
Kamień dodatkowy
Brylant
Rodzaj biżuterii
Damska
Kolor kamienia
Niebieski szafir
Waga
4,350 g
K_00010
1 Przedmiot

Klasyczne kolczyki wzór karmazerung. 2 szafiry birmańskie o łącznej masie 2,55 ct. w obwódce srebrnej oprawione 36 szt. brylantów o łącznej masie 0,40 ct. G-H/VS-SI. Żółte złoto próby 0,585. Waga 4,350 g.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Całkowita wartość zamówienia jest sumą wartości zamówionych towarów oraz kosztu wysyłki zależnego od wagi Towaru w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Całkowita wartość zamówienia jest sumą wartości zamówionych towarów oraz kosztu wysyłki zależnego od wagi Towaru w przypadku dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej.
  • Klient może zrealizować płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, gotówką przy odbiorze osobistym, gotówką za pobraniem lub płatnością elektroniczną PayPal. Termin płatności to 14 dni od momentu złożenia Zamówienia. Klient może zrealizować płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy, gotówką przy odbiorze osobistym, gotówką za pobraniem lub płatnością elektroniczną PayPal. Termin płatności to 14 dni od momentu złożenia Zamówienia.
  • Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub poprzez odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub poprzez odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy.
  • Termin dostawy Towaru do Klienta wynosi 7 dni roboczych od dnia zapłaty za Zamówienie. Termin dostawy Towaru do Klienta wynosi 7 dni roboczych od dnia zapłaty za Zamówienie.
  • Sprzedawca odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za wady Towaru. Sprzedawca odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi za wady Towaru.